Przeczytane Książki.
  KSIĄŻKA TV   KSIĄŻKI I LUDZIE   KATALOG KSIĄŻEK   ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH   KONKURSY   COOKIES
 
Dział: wydarzenia
rozmiar czcionki:  A A A

Targówek - tu się czyta !

2014-05-06 14:05:39
Targówek - tu się czyta !

Po raz pierwszy na Targówku odbędzie się kiermasz książek i winyli. 11 maja do Parku "Wiecha" zjadą antykwariusze i księgarze z Warszawy i okolic.

- Na dzień dzisiejszy zapewniamy uczestnictwo co najmniej 8 antykwariatów i dwóch księgarni - mówi Marcin Godlewski, koordynator bukinistów - Mamy też zgłoszenie od jednego wydawnictwa.

- Z ramienia dzielnicy swoje stoisko rozstawi na pewno Biblioteka Publiczna - dodaje, wiceburmistrz Targówka, Agnieszka Szmulewicz. - Będą też atrakcje dla najmłodszych i imprezy dodatkowe. Chcemy nieco "rozruszać" Park Wiecha, a gdzie indziej zorganizować kiermasz książek jak nie pod takim patronatem.

- Oczywiście ! Dodatkową atrakcją będzie muzyka grana "na żywo z winyli" - Godlewski nie kryje entuzjazmu. - Zadba o to DJ Gofer z Warszawskiej Giełdy Płytowej. Gofer jest wielkim fanem muzyki soul, funk i i disco lat 70-tych, więc tych rytmów nie zabraknie na pewno. Wszyscy będą się znakomicie bawić i będą mieli możliwość zakupu unikalnych czarnych płyt.

- Od razu też powiemy, że gdyby od rana pogoda była zła, cała impreza od razu zorganizowana będzie w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Warszawa-Targówek - Zaznacza wiceburmistrz Agnieszka Szmulewicz. - Zapraszamy!

Przypomnijmy zatem gdzie i kiedy odbywa się impreza:
Warszawa
Park Wiecha
Ul. Kołowa
11 maj 2014 r.
godz. 12-17
Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Targówek - tu się czyta !
I Kiermasz Książek i Winyli na Targówku.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Szukaj 
 
Twój Profil
Login
 
Hasło
 
 
Wpisz swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji.
E-mail
 
Szukamy Przyjaciół Książek
Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem społeczności czytelniczej naszego portalu...
 
O firmie   Współpraca   Redakcja   Polityka prywatności   Kontakt
Copyright © 2018 Przeczytane Książki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja L77