Przeczytane Książki.
  KSIĄŻKA TV   KSIĄŻKI I LUDZIE   KATALOG KSIĄŻEK   ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH   KONKURSY   COOKIES
 
Dział: recenzje
rozmiar czcionki:  A A A

K. N. Haner - Na szczycie

2016-02-11 18:21:32
Autor: K. N. Haner
Tytuł: Na szczycie
Wydawnictwo : Novae Res
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: Gdynia
Wydanie : 1
Okładka : Miękka
Obwoluta : Nie
Stron : 796
Nakład : b.d.

Zawsze mam problem z self-publishingiem. Z jednej strony doceniam bowiem to, że ktoś wykonał pracę, zebrał się i coś napisał. Z drugiej strony z reguły jest to słabe. Co dla mnie znaczy słabe? Albo ktoś nie ma talentu i powieść słabo się czyta, albo akcja nie trzyma się kupy, brak ciągłości, przyczyn, skutków, rozciągnięte wątki, wydumane pomysły. Na dodatek widać brak pracy redaktorskiej, czasem wręcz roi się od błędów ortograficznych !

Jak jest z "Na szczycie"?
Najpierw plusy. Nie ma błędów ortograficznych i tylko jedną literówkę zauważyłem. O dziwo się dobrze czyta. Język poprawny, akcja się toczy, dużo zwrotów.

Minusy :
Za długie (800 stron), to powinno być pocięte na co najmniej dwie książki. Gubią się gdzieś watki i postacie. Część pomysłów nierealna i wydumana, czasem mam wrażenie, że jakaś akcja jest tylko po to żeby móc opisać scenę erotyczną. Właściwie brak zakończenia.
Inspiracja Greyem. Autor ukrywający się pod pseudonimem, rozumiem żeby nie szokować znajomych śmiałymi opisami seksu.

Treść :
Młoda dziewczyna z zawodu striptizerka z ogromnymi problemami emocjonalnymi i rodzinnymi trafia do pracy do topowego zespołu rockowego. Tam szybko nawiązuje dziwne relacje erotyczne i psychologiczne. Znajduje miłość i związek, ale nazwalibyśmy go patologicznym. Nie bardzo sobie z tym radzi. W pewnym momencie traci pamięć i zaczyna prostować skomplikowane relację. Dużo scen erotycznych.

Wydaje mi się, że jest potencjał by zaistnieć w ramach niszy romansów erotycznych, ale trzeba popracować na treścią. Pociąć, skrócić, pewne kwestie urealnić, niektóre wątki po domykać lub usunąć. W tej chwili to lektura tylko dla osób, które podniecają opisy scen seksu i są w stanie brnąć przez 800 stron.

|Szat|


Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
K. N. Haner - Na szczycie

Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Szukaj 
 
Twój Profil
Login
 
Hasło
 
 
Wpisz swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji.
E-mail
 
Szukamy Przyjaciół Książek
Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem społeczności czytelniczej naszego portalu...
 
O firmie   Współpraca   Redakcja   Polityka prywatności   Kontakt
Copyright © 2019 Przeczytane Książki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja L77