Przeczytane Książki.
  KSIĄŻKA TV   KSIĄŻKI I LUDZIE   KATALOG KSIĄŻEK   ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH   KONKURSY   COOKIES
 
Dział: wydarzenia
rozmiar czcionki:  A A A

Manifestacje Poetyckie 2011 - Zakończone!

2011-09-05 16:49:15
     W dniach 2-4 września 2011 roku Warszawska Starówka była miejscem Manifestacji Poetyckich. Staromiejski Dom Kultury, Muzeum Literatury, Klub Księgarza, Rynek Starego Miasta oraz Klub Resort przy Placu Teatralnym były areną zmagań poetów.

     Słoneczna pogoda, oraz umiarkowane ciepło ściągnęło na Stare Miasto rzesze spacerowiczów, którzy wykazywali niemałe zainteresowanie zgromadzoną przez antykwariuszy literaturą. Hitem stoiska niewątpliwie był Elemantarz Falskiego z 1963 roku. Zachowany w świetnym stanie elementarz nie znalazł jednak nabywcy.

     Manifestacje poetyckie zaproponowały uczestnikom program obfitujący w wiele atrakcji. Były spotkania z autorami, panele dyskusyjne, recitale. My trafiliśmy na spotkanie pod nazwą Warszawa Fantastyczna, na którym swoją książkę prezentował Paweł Dunin-Wąsowicz, a jego gośćmi byli Rafał Kosik oraz Konrad T. Lewandowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Bardzo dziękujemy Ekipie Tarasu Widokowego na Placu Zamkowym za udzieloną pomoc :)

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Manifestacje Poetyckie 2011 - Zakończone!

Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Impreza była O.k., ale ... bo zawsze musi być jakieś ale. Rok temu byli aktorzy czytający książki na Rynku, w tym roku tego zabrakło. a ja uważam, że to błąd. Naprawdę w zeszły roku miło było usiąść i posłuchać Wojny i Pokoju. Nwet pomimo tego, że nie jestem jakąś wielką fanką Tołstoja, było przyjemnie. W t ym roku tego zabrakło, na szczęście byli antykwariusze, jak co roku, choć tym razem zauważyłam, pewnego przystojniaka pomiedzy nimi. Nie widze go na żadnym zdjęciu, ale w niedziele był na stoisku.
Małgorzata 2011-09-07 21:38:07
ale ze fotograf sie nie bal tak wysoko...
zakynthos 2011-09-05 22:28:53

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Szukaj 
 
Twój Profil
Login
 
Hasło
 
 
Wpisz swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji.
E-mail
 
Szukamy Przyjaciół Książek
Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem społeczności czytelniczej naszego portalu...
 
O firmie   Współpraca   Redakcja   Polityka prywatności   Kontakt
Copyright © 2021 Przeczytane Książki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja L77