Przeczytane Książki.
  KSIĄŻKA TV   KSIĄŻKI I LUDZIE   KATALOG KSIĄŻEK   ZNALEZIONE W KSIĄŻKACH   KONKURSY   COOKIES
 
rozmiar czcionki:  A A A

Philip Francis Nowlan - Armageddon 4298

2013-06-18 16:12:09
Autor: Philip Francis Nowlan
Tytuł : Armageddon 4298
Wydawnictwo : Andor
Rok wydania : b.d.
Miejsce wydania: b.d.
Wydanie : b.d.
Okładka : Miękka
Obwoluta : Nie
Stron : 176
Nakład : b.d.

      Pchnięcie! Cięcie! Cios! Pchnięcie! Z zaciekłą, niezmordowaną szybkością migotały ostrza toporów i bagnetów Wyomingów, którzy skakali, uchylając się przed strzałami wrogów, ciągle naprzód, szukając wciąż nowego przeciwnika.
     Czerwono odziani żołnierze Hanah próbowali bez większego powodzenia dźgać ich swoimi włóczniami, bezskutecznie wymachiwali krótkimi mieczami i nożami albo zamiatali okolicę miotaczami promieni. Leśni Ludzie byli zbyt potężni, zbyt wielka była ich prędkość, determinacja i nienawiść, z jaką niszczyli odwiecznych wrogów.
     Z okrzykiem piekielnej radości chwyciłem karabin z rąk żołnierza, którego nogi zniknęły w promieniach dez i skoczyłem do walki, mierząc w czerwoną bluzę oficera, który właśnie wychodził z "borsuczej jamy".
     W mych uszach zabrzmiał jak krzyk Walkirii okrzyk bojowy Wilmy, która także wystrzeliła jak rakieta w kierunku innej czerwonej postaci.
     Pchnąłem z całej siły. Oficer Hanah, uśmiechając się złośliwie i podnosząc lufę swego miotacza, odskoczył do tyłu i mój bagnet przeciął powietrze przed jego twarzą. Jego u śmiech zmienił się jednak natychmiast w przerażone zaskoczenie, gdy ostrze topora na kolbie trafiło go w pachwinę, rozcinając na dwie połowy.
     Kątem oka widziałem, jak Wilma zatapia swój bagnet w innym przeciwniku, krzycząc w szalonej radości.
     Tak oto w kilka sekund znaleźliśmy się w pierwszej lini, zadając szaleńcze pchnięcia, tnąc ostrzami toporów, unikając ciosów i skacząc ciągle naprzód za oślepiającą i ogłuszającą ścianą ognia w prawdziwym huraganie furii, aż wydawało mi się, że zatraciliśmy się w tej doskonałości niszczenia i zabijania, w naszej bezlitosnej wydajności.

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych     Poleć artykuł znajomemu Poleć znajomemu     Dodaj swój komentarz Dodaj komentarz
 

Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł

E-mail adresata
 
 
Philip Francis Nowlan - Armageddon 4298

Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 

Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
 
Autor
 
 
Wasze komentarze
Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.
Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, redakcja może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.
Szukaj 
 
Twój Profil
Login
 
Hasło
 
 
Wpisz swój adres e-mail, który podałeś przy rejestracji.
E-mail
 
Szukamy Przyjaciół Książek
Jeśli jesteś zainteresowany współtworzeniem społeczności czytelniczej naszego portalu...
 
O firmie   Współpraca   Redakcja   Polityka prywatności   Kontakt
Copyright © 2021 Przeczytane Książki. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja L77